Як визначити темперамент чоловіка, загадавши йому загадку

14 декабря 2014 - glamur
Як визначити темперамент чоловіка, загадавши йому загадку

Те, як людина думає, багато в чому його характеризує. А найпростіший спосіб змусити когось думати — загадати йому загадку або задати задачку. Спробуйте, і ви легко впізнаєте всі таємниці своєї половинки.

Окуляри підраховують наступним чином:

— Чоловік підпирає рукою лоб — 2 очки; 
— Чоловік підпирає рукою підборіддя — 4 очки; 
— Морщить лоб — 2 очки; 
— Кусає губи — 1 очко; 
— Совається на стільці — 1 очко; 
— Чухає потилицю — за кожне чухання по 2 очки; 
— Смикає волосся, вуса, годинник або кільце — 3 очки; 
— Ворушить губами, бурмоче або міркує вголос — 3 очки.

Залишилося підсумувати бали.

Якщо в сумі вийшло від 0 до 5 балів, ви маєте справу зі спокійним, вдумливим чоловіком.Незважаючи на свою стриманість, така людина дуже відкритий і готовий зрозуміти іншого. Так що від такого чоловіка таїтися не варто — з ним можна сміливо обговорювати практично всі і розраховувати на розуміння, довіру і захист.

Сума балів від 6 до 10 видає тривожний і втомлений тип чоловіка. Він відповідальний, але часто не встигає зробити все задумане, хоча і старається. У любові такі чоловіки дуже ніжні з партнерами.Мінус у зайвій емоційності та влюбливості.

Якщо ваш обранець набрав більше 10 балів, слід задуматися, чи вистачить у вас енергії на те, щоб бути поряд з таким вибуховим, темпераментним людиною. З іншого боку, генії найчастіше відносяться саме до цієї категорії. Чоловіки цього типу здатні на найнеймовірніші вчинки. У них завжди є мета, до якої вони прагнуть і, найчастіше, успішно її досягають.

 

Рейтинг: 0 Голосов: 0 918 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!