Що їсти, щоб зберегти молодість

7 января 2015 - glamur
Що їсти, щоб зберегти молодість

Вчені давно шукають еліксир молодості. Але поки нічого такого собі не виявили. Для молодості потрібно бути молодими всередині, багато рухатися, правильно доглядати за шкірою і правильно харчуватися. Зовсім недавно, вчені остаточно визначили, що їсти, щоб не старіти.

Середземноморська дієта — ось основа всіх основ, до такого остаточного висновку прийшли американські вчені. Саме продукти, що входять до неї, потрібно їсти, щоб не старіти.

Саме поєднання овочів, оливкової олії, свіжої риби та постійна присутність свіжих фруктів на столі сприяє збереженню молодості організму на клітинному рівні (фрукти особливо важливі для жінок, так як на думку вчених лікують нерви).

Середземноморська дієта може стати підставою для довгої молодості, а значить, дозволить прожити довгу і щасливе життя, вважають дослідники, не старіти тривалий час.

Адже саме таке харчування дозволяє організму надовше утримувати генетичну молодість.

Саме ті продукти, які є основою середземноморської дієти, їх поєднання, відновлюють руйнування клітин і погіршення коду ДНК, що відбувається в процесі природного старіння.

Мало того, ця дієта зменшує ризик серцевих захворювань. Але для цього важливо не їсти найнебезпечніші продукти для серця.

Рейтинг: 0 Голосов: 0 1361 просмотр
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!