Борис Апрель офіційно підтвердив, що змінив стать і зустрічається з хлопцем

15 декабря 2014 - glamur
Борис Апрель офіційно підтвердив, що змінив стать і зустрічається з хлопцем

Що сподвигло його на такий крок? Сам Борис запевняє, що в тілі хлопчика йому було незатишно. «Я завжди боялася бути собою, - відверто зізнається артист. - Я жила в страху бути відкинутою, в страху що мені можуть заподіяти біль лише за те, ким я є. Усвідомлення цього для мене було нестерпним катуванням! Наслідки: невпевненість у собі, замкнутість, самітницький спосіб життя, депресії, параноя, часті думки про суїцид ».

Нарешті, тепер Борис Апрель знайшов довгоочікувану гармонію. За його словами, йому було складно зважитися - «Це великий, відповідальний і серйозний крок. Я це прекрасно розуміла », - ділиться він з передплатниками. - У мене була достатня кількість часу щоб все обдумати і прийняти правильне рішення. Я зробила це свідомо. Я народилася заново. Я щаслива! »

Про своє особисте життя квітня темнить. Все, що він скупо повідав фанатам - це те, що у нього (неe) є молодий чоловік і він (вона) з ним щаслива. У майбутньому він (вона) хоче мати «дітей і чоловіка поруч».

Співак заявив, що більше він не буде виступати на території СНД. Зараз він проживає в США і за родом діяльності часто відвідує Гонконг. Чим він зараз займається, артист не уточнив.

Але як же тепер бути з ім'ям новоявленої артистки?

Рейтинг: 0 Голосов: 0 1098 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!